Loading…

Halil Matoshi në krahët e Hashim Thaçit (Foto)

  • 30/12/2016 | 23:28

Halil Matoshi në krahët e Hashim Thaçit (Foto)

Verë, birra e duhan. Këto ndodhen në tavolinën që ka bashkuar Halil Matoshin dhe Hashim Thaçin.


Fundviti dhe festimet sikur po bashkojnë të gjithë, por ky takim duket nga më interesantit.

Atmosfera bëhet edhe më e plotë kur aty ndodhet edhe ish kandidati i dikurshëm për Prishtinën nga radhët e PDK-së, Astrit Salihu.

Madje, me ta, është edhe analisti Vigan Qorrolli, që dikur ishte këshilltar i ministrit të Drejtësisë, Hajredin Kuqi.

Ndryshe, Matoshi është një kritikues i madh i Thaçit. Jo më larg se kur ai u bë president, Matoshi tha se ka blerë vota. Dikur thoshte se ai nuk di të lexojë, e madje e ka quajtur edhe frikacak në politikë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë