Loading…

Haliti: PDK’së në Pejë iu bashkuan 20 anëtarë të rinj

  • 04/12/2022 | 14:57

Haliti: PDK’së në Pejë iu bashkuan 20 anëtarë të rinj

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Xhavit Haliti, ka thënë se sot iu bashkuan edhe 20 anëtarë të rinj PDK’së në Pejë, transmeton Gazeta Metro.


Këtë e bëri të ditur përmes një postimi në Facebook, teksa ka publikuar edhe disa fotografi.

”Rreth 20 anëtarë të rinj, vazja e djem të arsimuar në profile të ndryshme, iu bashkuan sot PDK-së në Pejë,” ka shkruar ai. /gazetametro.net

Postimi i plotë:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë