Loading…

Halitit: S’jemi të fortë për Francën e BE’në

  • 09/03/2017 | 12:24

Halitit: S’jemi të fortë për Francën e BE’në

Nënkryetari i Kuvendit Xhavit Haliti, nga radhët e PDK’së, ka kërkuar nga deputët e Kuvendit të kenë mirëkuptim që të marrin vendim të përbashkët për hallet e tyre. Sipas tij fletarrestet mund të lëshohen për çdo qytetar të Kosovës.


Haliti ka thënë se duhet të ketë harmonizim në mes të deputetëve.

“Nuk jemi të fortë për Francën dhe Bashkimin Evropian. Por është mirë që po i bëjmë thirrje bashkimit Evropian për një hall të përbashkët”, ka thënë Haliti në seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë