Loading…

Halla i lexon librin, vogëlushja shkrihet se qeshuri

  • 14/01/2022 | 14:41

Halla i lexon librin, vogëlushja shkrihet se qeshuri

Ky është momenti kur një vogëlushe bërtiti nga të qeshurat derisa halla e saj i lexonte një libër për një hipopotam të animuar.


Sipas medieve të huaja, momenti u filmua në shtëpinë e prindërve të foshnjës në qytetin Quemu Quemu në provincën qendrore të Argjentinës La Pampa dhe pamjet u shpërndanë gjerësisht nga mediet lokale këtë javë.

Videoja, e cila është bërë virale, tregon Guadalupe-n, 21-vjeçare, duke i lexuar librin mbesës së saj shtatëmuajshe, Francisca.

Në video mund të shihet se si Francisca e vogël shpërthen në të qeshura.

Guadalupe tha se videoja u filmua derisa nëna e foshnjës ishte e zënë duke gatuar në kuzhinë.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë