Loading…

Halle Barry në super formë, tregon mënyrën se si po ia arrin

  • 03/05/2021 | 20:46

Halle Barry në super formë, tregon mënyrën se si po ia arrin

Halle Berry po kalon të dielën duke bërë palestër.


Aktorja 54-vjeçare shkoi në Instagram të dielën duke ndarë disa fotografi të saj duke goditur një ‘thes’ boksi, shkruan Daily Mail.

Ajo gjithashtu zbuloi se boksi është mënyra e saj ‘e preferuar’ për të qëndruar në formë, ndërsa tregon trupin e saj të tonifikuar.

“Unë dëgjova se është Dita e Fitnesit”, tha Berry, ndërsa postonte dy figura doreza boksi në mbishkrimin e saj, ndërsa kishte veshur pantallona të zeza të zgjatura, këpucë të zeza, një majë që ekspozonte barkun e saj të tonifikuar dhe dorezat e boksit.

‘Kjo është mënyra ime e preferuar për të qëndruar në formë. Çfarë është e juaja? ‘ ajo shtoi në postimin e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Halle Berry (@halleberry)

Aktorja gjithashtu iu përgjigj një komenti në lidhje me debutimin e saj si regjisore me “Bruised”, dhe kur fansat mund të presin ta shohin atë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë