Loading…

Halle Berry flet për marrëdhënien seksuale: Orgazmën e parë e përjetova kur isha…

  • 20/11/2020 | 21:08

Halle Berry flet për marrëdhënien seksuale: Orgazmën e parë e përjetova kur isha…

Aktorja e njohur Halle Berry zbuloi në profilin e saj në Instagram se ajo e përjetoi orgazmën e saj të parë kur ishte vetëm njëmbëdhjetë vjeçe, transmeton Gazeta Metro.


Duke iu përgjigjur pyetjeve të fansave në Instagram Live, në të cilën mori pjesë edhe shoqja e saj Lindsay Flores, aktorja pranoi se ajo e përjetoi orgazmën e saj të parë ndërsa eksploronte seksualitetin e saj vetë.

Lindsay e pyeti sa vjeç ishte atëherë, dhe Halle u përgjigj se ajo ishte 11 vjeç.

Sidoqoftë, kur fansat kërkuan më shumë detaje në lidhje me përvojën e saj të parë seksuale, Halle përsëri vendosi të mbajë disa detaje për vete.

Kujtojmë se kohën e fundmi aktorja ka shpërndarë një foto në Instagram ku pozoi me një bluzë me emrin e këngëtarit Van Hunt.

“Tani më e dini”, ka shkruar ajo krahas fotografisë, duke konfirmuar kështu se është në një lidhje me këngëtarin e njohur.

Partneri i saj i ri, Van Hunt është një muzikant dhe kompozitor. Ai ka publikuar pesë albume gjëtë karrierës së tij, dhe zhanret e muzikës në të cilat ai punon është R&B dhe soul./gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 25/11/2020 | 12:13
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë