Loading…

Hamiti godet disa politikanë në mënyrë indirekte: Përherë drejt, rrnoftë konvertizmi

  • 19/02/2021 | 20:40

Hamiti godet disa politikanë në mënyrë indirekte: Përherë drejt, rrnoftë konvertizmi

Profesori universitar dhe anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK’së), Muhamet Hamiti, me anë të një shkrimi të shkurtër në Facebook ka kritikuar në mënyrë indirekte disa politikanë që kanë ndërruar qëndrim, duke thënë se konvertizmi që ata po e bëjnë, është bërë tashmë virtyt kombëtar, shkruan Gazeta Metro. 


Hamiti në këtë shkrim ka thënë se konvertitë të përbetuar, serikë, janë këta që janë gjithherë në hap me kohën, duke mos e saktësuar se për kë saktë ka qenë shkrimi.

“Konvertitë të përbetuar – serikë – janë këta që janë gjithëherë në hap me kohën. Përherë drejt! Rrnoftë konvertizmi! Virtyt kombëtar është bërë tashmë”, ka shkruar ai në Facebook.

Më poshtë keni shkrimin e plotë të tij. //gazetametro.net

Konvertitë të përbetuar – serikë – janë këta që janë gjithëherë në hap me kohën. Përherë drejt!
Rrnoftë konvertizmi! Virtyt kombëtar është bërë tashmë.

Posted by Muhamet Hamiti on E premte, 19 Shkurt 2021

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë