Loading…

Hamiti publikon fotografi me Ramën: Me kryetarin e ri të Prishtinës nga 15 nëntori

  • 11/11/2021 | 08:25

Hamiti publikon fotografi me Ramën: Me kryetarin e ri të Prishtinës nga 15 nëntori

Anëtari i Kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Muhamet Hamiti, ka publikuar një fotografi me kandidatin për kryetar të Prishtinës, nga kjo parti, Përparim Rama, shkruan Gazeta Metro. 

Hamiti në këtë postim në Facebook, ka thënë se Rama do të jetë kryetari i ri i Prishtinës nga 15 nëntori.

“Me kryetarin e ri të Prishtinës nga 15 nëntori. Mbas votës së koalicionit të qytetarëve të dielën, më 14 nëntor. Përparimi për Prishtinën”, ka shkruar Hamiti.

Më poshtë keni postimin e tij. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë