Loading…

Hamiti: Qytetarët e kanë në dorë të ndëshkojnë qeverisjet e këqija në Prishtinë, Prizren dhe Podujevë

  • 03/11/2021 | 22:26

Hamiti: Qytetarët e kanë në dorë të ndëshkojnë qeverisjet e këqija në Prishtinë, Prizren dhe Podujevë

Anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Muhamet Hamiti, ka thënë se qytetarët e kanë në dorë të ndëshkojnë qeverisjet e këqija në Prishtinë, Prizren, Podujevë, shkruan Gazeta Metro.

Me anë të një postimi në Facebook, Hamiti ka thënë se qytetarët ndryshimin do ta bëjnë më 14 nëntor.

“Qytetarët e kanë në dorë të ndëshkojnë qeverisjet e këqija në Prishtinë, Prizren, Podujevë. Dhe do ta bëjnë më 14 nëntor. Kryeqytetin e Republikës sonë, kryeqytetin e Lidhjes së Prizrenit, kryeqytetin e Llapit – i fitojnë qytetarët”, është shprehur Hamiti.

Më poshtë keni shkrimin e tij. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë