Loading…

Haradinaj: Agjenda kryesore e Aleancës në qeverinë e ardhshme është zhvillimi ekonomik

  • 12/02/2021 | 14:50

Haradinaj: Agjenda kryesore e Aleancës në qeverinë e ardhshme është zhvillimi ekonomik

Kandidati për president nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, në ditën e fundit të fushatës zgjedhore, ka ritheksuar edhe njëherë fokusin e partisë së tij për qeverinë e ardhshme.

Përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, Haradinaj ka treguar se sot ka mbajtur një takim në komunën e Podujevës ku ritheksoi se agjenda kryesore e Aleancës në qeverinë e ardhshme është rritja dhe zhvillimi ekonomik.

“Në takimin e sotëm në Podujevë, ritheksova se agjenda kryesore e Aleancës në qeverinë e ardhshme është rritja dhe zhvillimi ekonomik, e garanci për këtë është një shtet i fortë i qëndrueshëm dhe i integruar në NATO dhe BE.
#ForcaeKosovës”, ka shkruar ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë