Loading…

Nis gjykimi ndaj Haradinajt (Foto)

  • 06/04/2017 | 14:00

Nis gjykimi ndaj Haradinajt (Foto)

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka arritur në Gjykatë pak minuta para se të fillojë edhe paraqitja e Gjyqtarëve dhe Prokurorëve.


Duhet përkujtuar që sot pritet të paraqiten dëshmitë e paralajmëruara nga Ministria e Drejtësisë së Serbisë.

Kanë mbetur edhe pak minuta deri në fillim të seancës gjyqësore të liderit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, shkruan Indeksonline.

Në sallën ku do të zhvillohet seanca tashmë kanë filluar të mblidhen edhe qytetarë të shumtë të cilët kanë shkuar për të përkrahur Haradinajn dhe për të përcjellur gjithë seancën gjyqësore, raporton Indeksonline.

Kjo është seanca e tretë gjyqësore në drejtim të Haradinajn, por në të cilën nuk pritet të merret vendimi përfundimtar.

17797953-10212462348343781-1728646169-o

17797872-10212462315262954-191327401-o

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë