Loading…

Haradinaj dhe Selmanaj përkrahin me këtë postim të akuzuarit nga Specialja

  • 05/11/2020 | 18:08

Haradinaj dhe Selmanaj përkrahin me këtë postim të akuzuarit nga Specialja

Deputetët e AAK’së, Daut Hardinaj dhe Rasim Selmanaj, janë fotografuar së bashku duke i shtrënguar duart, ku dhe kanë thënë se janë në përkrahje të atyre që po akuzohen nga Gjykata Speciale, shkruan Gazeta Metro.


Deputeti i AAK’së, Rasim Selmanaj, ka publikuar një fotografi me Daut Haradinaj, duke thënë se sfidat duhet të përballur me dinjitet.

Ky shkrim i tij dhe fotografi vjen pas konfirmimit të aktakuzave për ish-presidentin Hashim Thaçi dhe ish-kryetarin e PDK’së, Kadri Veseli.

“Në përkrahje te Hashim Thaqit, Kadri Veselit, Jakup Krasniqit, Rexhep Selimit, Nasim Haradinaj, Hysni Gucati dhe Sali Mustafa”, ka shkruar Selmanaj.

Më poshtë postimi i plotë i tij. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë