Loading…

Haradinaj e quan përsëri ‘palaço’ ambasadorin amerikan |VIDEO

  • 16/08/2018 | 19:32

Haradinaj e quan përsëri ‘palaço’ ambasadorin amerikan |VIDEO

Nasim Haradinaj nga Organizata e Veteranëve të Luftës, ka shprehur dyshimet e tij në lidhje me kërcënimet që çuan prokurorin special Elez Blakaj drejt dorëheqjes.

“Nuk e besoj që ai ka qenë naiv. Kur e ka pranuar lëndën ka pas njohuri se çka po merr në dorë. Unë uroj që rasti Blakajt që mos jetë rast që kjo çështje të përfundojë, e të mos këtë guximin askush që të marrë rastin”.

Ai madje ka komentuar edhe reagimin e Ambasadorit Amerikan Greg Delawie, te cilin e quajti sërish “palaço”.

“Shpeh del dhe flet për sende që s’i takojnë atij”, është shprehur Haradinaj për Delawie.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë