Loading…

Haradinaj i takon fëmijët e tij pas tre muajve

  • 31/03/2017 | 14:19

Haradinaj i takon fëmijët e tij pas tre muajve

Liderin e AAK-së, Ramush Haradinajn sot e kanë vizituar fëmijët e tij dhe bashkëshortja në Francë.


Në një foto e cila po qarkullon në ‘Facebook’, shihen fëmijët e Haradinajt dhe bashkëshortja e tij, Anita.

Haradinajt i është pamundësuar kthimi në Kosovë tash e tre muaj.  Atë gjatë gjithë kohës e kanë vizituar personalitete publike dhe qytetarë të shumtë.

Seanca e ardhshme gjyqësore do të mbahet më 6 prill. Ndërsa vendimi përfundimtar për ish komandantin e UCK-së për rajonin e Dukagjinit pritet të merret kah mesi i muajit prill.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë