Loading…

Haradinaj i uron mirëseardhje ish-presidentit amerikan, Bill Clinton

  • 11/06/2019 | 12:58

Haradinaj i uron mirëseardhje ish-presidentit amerikan, Bill Clinton

Kryeministri, Ramush Haradinaj i ka uruar mirëseardhje ish-presidentit amerikan, Bill Clinton, transmeton Gazeta Metro.


Haradinaj përmes një postimi në Facebook – ka publikuar fotografin e Clinton duke shkruar në gjuhën “Welcome back, President Clinton”.

Shkrimi i plotë i Haradinajt:

Welcome back, President Clinton! /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë