Loading…

Haradinaj ka një pyetje për deputetët

  • 22/02/2017 | 15:38

Haradinaj ka një pyetje për deputetët

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj i ka drejtuar një pyetje publike  kolegëve të tij deputetë.


Ai në një postim në Facebook ka shkruar se ata mund kenë presione të ndryshme sa i përket çështjes së Demarkacionit.

Më poshtë është pyetja e Haradinajt drejtuar deputetëve:

Kolegë të nderuar Deputet, pyetja ime publike për ju është tepër e thjeshtë:

A është Çakorri në Kosovë a jo?

A është Kulla e Zhlepit në Kosovë a jo?

Presione mund të keni, por vlera juaj është e madhe, pasi që ju u zgjodhët nga populli e jo nga shefat.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë