Loading…

Haradinaj mbërrin në Kosovë (LIVE)

  • 27/04/2017 | 19:41

Haradinaj mbërrin në Kosovë (LIVE)

Para pak çastesh ka ateruar aeroplani me të cilin mbërriti, lideri i AAK’së Ramush Haradinaj.

Ai pritet të jap deklaratë tani në aeroportin e Prishtinës, pastaj të vazhdojë në sheshin Zahir Pajaziti, ku tashmë janë mbledhur shumë qytetarë për ta pritur./Gazetametro.net

https://www.facebook.com/gazetametro.net/videos/402875723431424/

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë