Loading…

Haradinaj: Ndryshim i shumëpritur në Drenas

  • 05/12/2016 | 11:01

Haradinaj: Ndryshim i shumëpritur në Drenas

Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj ka thënë se “Drenasi ka vendosë që të ndryshojë dhe ky ndryshim e ka emrin fitore për Drenicën”.

Sipas tij ndryshimi për Kosovën do të vijë shpejt.

“Në emër të Drenicës dhe popullit të Kosovës nuk mund te udhëheqin ata që kanë qenë dhe janë njerëz që ndër vite ishin pro jugosllav.”, ka thënë ai.

“Ndryshimet historike kanë nisur në Drenicë dhe ky ndryshim do jetë për popullin tonë, Isa Xhemajlaj dhe Drenasi janë ndryshimi i shumëpritur, Zeqir Kiqina dhe shumë miq kanë të drejtë ta ndjejnë fitore këtë ditë të veçantë”, ka shkruar Haradinaj në rrjetin social Facebook./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë