Loading…

Haradinaj në Aeroportin e Prishtinës, të parët e takojnë fëmijët e tij (Foto)

  • 27/04/2017 | 20:10

Haradinaj në Aeroportin e Prishtinës, të parët e takojnë fëmijët e tij (Foto)

Lideri i AAK’së, Ramush Haradinaj, ka arritur në Kosovë nga Franca, ku u ndalua për rreth tre muaj e gjysmë, me anë të një fletarresti ndërkombëtar të lshuar nga Serbia.


Ai sot pas lirimit nga gjykata franceze në qytetin e Colmarit, është nisur menjëherë për në Kosovë.

Në Aeroportin e Prishtinës, ai ka arritur pas orës 19:00, ku të parët që e kanë takuar, ka qenë bashkëshortja Anita, dhe fëmijët e tij. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë