Loading…

Haradinaj në Ditën Botërore të Mjedisit: Vetëm bashkë mund ta përmirësojmë jetesën në vendin tonë

  • 05/06/2021 | 19:30

Haradinaj në Ditën Botërore të Mjedisit: Vetëm bashkë mund ta përmirësojmë jetesën në vendin tonë

Ushtruesi i detyrës së kryetarit të AAK-së, Ramush Haradinaj, ka thënë se Dita Botërore e Mjedisit është ditë reflektimi dhe vetëdijësimi për ruajtjen e ambientit ku jetoni.


“Ky obligim që e kemi si shoqëri e shtet, nuk është i njëditshëm por i vazhdueshëm dhe kërkon vetëdijësim e mobilizim të secilit prej nesh”.

“Vetëm bashkë mund ta përmirësojmë jetesën në vendin tonë!”, ka shkruar Haradina në rrjetin social Facebook.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë