Loading…

Haradinaj në ditën e personave me aftësi të kufizuara: Sa më shumë dashuri e mundësi për ta

  • 03/12/2022 | 16:14

Haradinaj në ditën e personave me aftësi të kufizuara: Sa më shumë dashuri e mundësi për ta

Sot është dita botërore e personave me aftësi të kufizuara.


Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj, ka thënë se personat me qftësi të kufizuara, janë pjesë e rëndësishme e shoqërisë sonë.

Tutje Haradinaj bëri apel për ma pak paragjykime dhe sa më shumë mundësi për ta.

“Personat me Aftësi të Kufizuara, janë pjesë e rëndësishme e shoqërisë sonë. Në ditën që shënohet për nder të tyre, apelojmë për sa më pak paragjykime e sa më shumë mundësi. Sa më shumë dashuri, sot e çdo ditë”, ka shkruar Haradinaj në Facebook.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë