Loading…

Haradinaj nga Haga në Francë (Video)

  • 26/04/2017 | 23:51

Haradinaj nga Haga në Francë (Video)

Gjykata e Apelit në Colmar të Francës nesër do të marrë vendimin përfundimtar për liderin e AAK-së, Ramush Haradinaj.


Ai është arrestuar nga autoritetet franceze me urdhër-arrest të Serbisë

Mirëpo, kjo nuk është hera e parë që Haradinaj arrestohet. Ndaj tij u zhvilluan dy procese gjyqësore në Hagë, më pas ishte ndaluar në Slloveni e tani në Basel.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë