Loading…

Haradinaj para gjykatës franceze (Live)

  • 06/04/2017 | 14:10

Haradinaj para gjykatës franceze (Live)

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj, ka mbërritur në sallën e gjykatës franceze në Colmar.


Pritet që në çdo moment edhe të fillojë seanca gjyqësore ndaj tij.

Haradinaj është duke u gjykuar nga autoritetet franceze nga një fletarrest serb nën akuzat për krime lufte.

Shikoni LIVE seancën gjyqësore:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë