Loading…

Haradinaj për kryeministër?

  • 25/04/2017 | 22:09

Haradinaj për kryeministër?

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka thënë se nuk dëshiron që ta luajë rolin e vëzhguesit.


Ai ka thënë se nëse ka vizion, atëherë është në gjendje ta ndihmojë vendin dhe këtë jo duke protestuar, por duke qenë aty ku merren vendimet, thotë Haradinaj, raporton KTV.

Haradinaj shpreh keqardhje që nuk ka qenë në Kuvend kur janë diskutuar Asociacioni e Demarkacioni.

“E kam lënë të hapur mundësinë për me kry atë punë por edhe mos me marrë atë punë, pra nuk insistoj në atë punë”, ka thënë Haradinaj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë