Loading…

Haradinaj reagon për vdekjen e 27 vjeçarit në Mitrovicë

  • 23/04/2019 | 09:04

Haradinaj reagon për vdekjen e 27 vjeçarit në Mitrovicë

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka thënë se ndjehet i pikëllimin për vdekjen e të riut 27 vjeçar nga Mitrovica, transmeton Gazeta Metro.


Haradinaj ka bërë thirrje që të hetohen saktë të gjitha rrethanat e këtij incidenti dhe të çojnë para drejtësisë shkaktarët e këtij rasti.

Shkrimi i tij i plotë në Facebook:

I pikëlluar me lajmin për vdekjen e të riut Visar Behrami nga shembja e objektit në Mitrovicë. Ngushëllimet më të sinqerta familjes së të ndjerit. Iu bëj thirrje institucioneve relevante të hetojnë saktë të gjitha rrethanat e këtij incidenti dhe të çojnë para drejtësisë shkaktarët e tij./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë