Loading…

Haradinaj sërish maleve, tash jo në Kosovë

  • 08/04/2018 | 17:54

Haradinaj sërish maleve, tash jo në Kosovë

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj si pothuajse çdo të diele ka zgjedhur edhe sot të ecën bjeshkëve.


Por për dallim nga të dielat e tjera që ai ecte në bjeshkët e Kosovës, këtë herë ai bashkë me miq dhe familjar ishte në Bjeshkët e Kurorës në Shqipëri.

Pranë tij janë parë edhe fëmijët, madje duke ngrënë diçka që kishin në duar.

Haradinaj njihet si tip sportiv, e këtë e dëshmon më së miri aktiviteti i tij i ecjes dhe vrapimit edhe në Bjeshkë përpos palestrës që ndjek vazhdimisht.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë