Loading…

Haradinaj takon kryetarin e Klinës

  • 05/01/2022 | 16:30

Haradinaj takon kryetarin e Klinës

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka vizituar kryetarin e Klinës, Zenun Elezaj, shkruan Gazeta Metro.


Haradinaj ka thë në se sot ka takuar ata që me qeverisjen e tyre e shëndrruan Klinën në storie suksesi.

Tutje, Haradinaj ka thënë se ai u ka uruar atyre një vit të mbarë e me shumë suksese të reja.

“Gjithmonë kënaqësi bashkëbisedimi me ata që qeverisjen në Klinë e shndërruan në storie suksesi. Kryetarin Zenun Elezaj, bashkëpunëtorët e tij dhe mbarë qytetarët e Klinës, i urova për një vit të mbarë, me sa më shumë suksese të reja”, ka shkruar Haradinaj në llogarinë e tij në Facebook. / gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë