Loading…

Haradinaj viziton sot kampin e KFOR’it gjerman në Prizren

  • 05/11/2018 | 08:15

Haradinaj viziton sot kampin e KFOR’it gjerman në Prizren

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, pritet që gjatë ditës së sotme të vizitojë kampin e KFOR’it ushtarak gjerman, i cili ndodhet në Prizren.


Haradinaj bashkë me një pjesë të Kabinetit Qeveritar pritet që të fillojnë rreth orës 10:00 vizitën në kamp, tashmë Park Inovativ dhe Trajnues Kosovaro-Gjerman, njofton Zyra e Kryeministrit.

Ndryshe ky Park është krijuar në mënyrë që të investohet më shumë në aftësimin profesional të të rinjëve./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë