Loading…

Haradinaj zëvendësministrit në Qeverinë e tij: Cili je ti?

  • 08/05/2018 | 16:24

Haradinaj zëvendësministrit në Qeverinë e tij: Cili je ti?

Numri i madh i zëvendësministrave po del të jetë problem edhe për vet kreum e ekzekutivit.


Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj gjatë mbledhjes së sotme të Qeverisë së Kosovës, në mungesë të ministrit të financave, Bedri Hamza, ka kërkuar të marrë fjalën një nga zëvendësministrat e kësaj Qeverie raporton zeri.

Me të marr fjalën zëvendësministri Mustaf Grainca, Haradinaj ka pyetur “cili zëvendësministër je ti”, për të vazhduar fjalën më tutje.

Zëvendësministri Grainca, i tregoi emrin e tij gjë që shkaktoi të qeshura edhe tek pjesa tjetër e Qeverisë së Kosovë

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë