Loading…

‘Haram’ vjen nga NRG Band

  • 03/06/2023 | 19:14

‘Haram’ vjen nga NRG Band

NRG Band kanë publikuar një projekt të ri muzikor.


Përmes kësaj kënge, ky grup muzikor thotë “Haram”, që është titulli i kënges.

Ndryshe, NRG Band “Haram-it” ia ka realizuar edhe videoklipin.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë