Loading…

Harroj ta falënderoj Kurtin, Vitia ‘detyrohet’ ta përmirësoj postimin

  • 04/11/2021 | 20:51

Harroj ta falënderoj Kurtin, Vitia ‘detyrohet’ ta përmirësoj postimin

Në spotin e publikuar nga kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për Prishtinë, Arben Vitia, tek shihet të luan bilardo me liderin e Lëvizjës Vetëvendosje dhe kryeministrin Albin Kurti, është bërë një permisim nga ana e Vitisë, shkruan Gazeta Metro.


Fillimisht Vitia në videon e postuar së fundmi kishte shkruar se kërkon bashkëpunim e përkushtim të përditshëm ndaj kryeqytetit, ndërsa nuk kishte përmendur fare kryeministrin Kurti edhe pse ai ishte në spotin e tij.

Ndërsa pasi kishte kaluar një orë nga ky postim, Vitia e ka shtuar edhe një fjali ku e falënderon kryeministrin Albin Kurti për mbështetje.

“Menaxhimi i Prishtinës kërkon bashkëpunim e përkushtim të përditshëm i cili deri më tash i ka munguar kryeqytetit.
Faleminderit Kryeministër Albin Kurti për mbështetjen!
Shikoje e shpërndaje me miqtë!
#BashkëqeverisimPërPrishtinën”, ka shkruar Vitia në postimin e permisuar./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë