Loading…
Harrojeni Aferdita Dreshajn, motra e saj shfaqet më joshëse se asnjëherë |FOTO
  • 09/08/2018 | 10:03

Harrojeni Aferdita Dreshajn, motra e saj shfaqet më joshëse se asnjëherë |FOTO

Aferdita Dreshaj njihet si njëra ndët femrat më të bukura shqiptarë dhe është në qendër të vëmendjes për çdo gjë që e bën, transmeton gazetametro.net


Mirëpo, ajo që po tërhjek më shumë vëmendje është motra e saj e vogël, Jehona.

Ajo ka mbi 90.000 ndjekës në rrjetin social Instagram, ku poston foto shumë shpesh dhe gjithmonë duket mjaft mirë, e këtë e ka dëshmuar edhe në foton e fundit.

Kujtojmë se që të dy motrat jetojnë në Amerikë prej kohësh ku edhe ushtrojnë profesionet e tyre. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë