Loading…

Haski i talentuar: Këndon opera dhe është bërë yll i internetit |PAMJE

  • 16/06/2019 | 19:47

Haski i talentuar: Këndon opera dhe është bërë yll i internetit |PAMJE

Mysti deri dje ka qenë qen i rëndimtë siberian, por pasi që ka parë performansin e tij spontan të postuar në Youtube, është bërë yll i internetit, transmeton Gazeta Metro.


Deri sa ishte në vizitë prindërve të pronares së tij, Milly Keal, Mysti ka filluar të këndojë.

Dhe, kënga e tij nuk është çfarëdo kënge.

Mysti vendos t’ua bëjë të këndshme atmosferën duke kënduar me muzikën e “Fyellit magjik” të Moxartit, e cila ishte e lëshuar në televizion.

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë