Loading…

Haskuka përfundon mandatin si kryetar, i uron Shaqir Totajt punë të mbarë

  • 02/12/2021 | 12:24

Haskuka përfundon mandatin si kryetar, i uron Shaqir Totajt punë të mbarë

Mytaher Haskuka i Lëvizjes Vetëvendosje (LVV), e ka përfunduar sot mandatin katërvjeçar të kryetarit të Prizrenit, shkruan Gazeta Metro.


Me anë të një postimi në Facebook, Haskuka i ka uruar kryetarit të ri nga PDK’ja, Shaqir Totaj punë të mbarë.

Më tutje, ai ka falënderuar edhe qytetarët e Prizrenit për besimin e dhënë.

“Kryetarit të ri i uroj punë të mbarë dhe vazhdim të projekteve që kemi nisur e që duhet të përfundojnë. Të gjithë juve që më besuat, e më keni përkrahur gjatë gjithë mandatit, përkundër shumë e shumë vështirësive, ju falënderoj përzemërsisht”, ka shkruar Haskuka.

Kujtojmë që në zgjedhjet lokale në raundin e dytë, Shaqir Totaj doli fitues kundrejt Haskukës. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë