Loading…
Havolli ironizon me Shpend Ahmetin: Në ngjarje të mëdha rri në Facebook
  • 13/02/2018 | 22:24

Havolli ironizon me Shpend Ahmetin: Në ngjarje të mëdha rri në Facebook

Asambleisti i LDK-së në Prishtinë, Sokol Havolli ka komentuar debatet e fundit dhe zhvillimet në lidhje me vendosjen e flamurit të Kosovës “Te Rrethi” në Prishtinë.

Ai në mënyrë ironike ka thënë se Shpend Ahmeti rri në Facebook, e ik nga përgjegjësitë.

“Natyrisht, si në çdo çështje madhore që ndodhë në kryeqytetin tonë, Shpend Ahmeti ia bën refresh faqes së tij në facebook”, ka shkruar Havolli.

Ndryshe në gjithë këtë debat, Ahmeti se ka folur asnjë fjalë për vendosjen e flamurit gjatë ditës së sotme.

Flamuri u vendos minuta më parë pas shumë problemeve me energji, dhe me vjedhjen e flamurit shtetëror.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë