Loading…

Haxhiu: Ka shenja se kemi një marrëveshje Kurti-Vucic

  • 18/03/2023 | 22:29

Haxhiu: Ka shenja se kemi një marrëveshje Kurti-Vucic

Gazetari Baton Haxhiu, në emisionin Pressing, tha se me vet faktin që do të dal vet Josep Borrell të flas para mediave, nënkuptohet se ka një lloj marrëveshje, shkruan Gazeta Metro.


Haxhiu këtë e mbështeti në faktin se kryediplomati europian do të dalë vet dhe do ti bëjë publike rezultatet e këtij takimi.

Kujtojmë që ky takim ishte maratonik me po thuajse 10 orë diskutime.

Disa herë pati edhe pauza, po palët u rikthyen përsëri në tryezën e negociatave./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë