Loading…

Haxhiu takohet me njeriun që dizajnoi Flamurin e Kosovës

  • 29/01/2021 | 13:44

Haxhiu takohet me njeriun që dizajnoi Flamurin e Kosovës

Kandidati për deputet nga radhët e PDK’së, Bekim Haxhiu, është takuar me ideatorin dhe kreatorin e Flamurit të Kosovës, Muhamer Ibrahimi, transmeton Gazeta Metro.


Haxhiu ka shkruar se Ibrahimi me idetë kreative dhe vizionare ka arritur të të krijoj një biznes të suksesshëm me 42 punëtorë të cilët punojnë nga Kosova për kompanitë e huaja në Kanada, Usa, Evropa dhe Afrikë.

Postimi i plotë:

Sot takova bashkëluftetarin Muhamer Ibrahimi -Trimi, ideator dhe kreator Flamurit të Kosovës.

Muhameri me punën e tij, idetë kreative dhe vizionare ka arritur të krijoi një biznes të suksesshëm me 42 punëtorë, të cilët punojnë nga Kosova për kompanitë e tjera në Kanada, USA, Evropë dhe Afrikë.

Muhameri me nofkën e luftës Trimi u dëshmua trim në luftë punëtor dhe kreator pas luftës.

Trimi është personalitet i veçantë i cili me punën e tij dallohet si një nga të rinjtë me punëtor dhe kontributdhënës për vendin.//gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë