Loading…

Hazard po e shqyrton pensionimin nga futbolli

  • 06/06/2023 | 14:01

Hazard po e shqyrton pensionimin nga futbolli

Eden Hazard mund t’i japë fund karrierës së tij si futbollist.


Futbollisti belg raportohet se është duke e shqyrtuar pensionimin nga futbolli aktiv në moshën 32-vjeçare, shkruan Marca.

Ai u largua nga Real Madridi, ku kaloi një periudhë katastrofike, shkruan Gazeta Express.

Aventura e Hazard te Real Madridi u përshkrua me lëndime dhe me formë të dobët, ku asnjëherë nuk e arriti potencialin që e kishte sa ishte pjesë e Chelseat.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë