Loading…

Haziri kritika Qeverisë: Përveç zbardhjes së rastit të Astrit Deharit, kërkojmë edhe atë të Agon Musliut

  • 05/11/2021 | 15:15

Haziri kritika Qeverisë: Përveç zbardhjes së rastit të Astrit Deharit, kërkojmë edhe atë të Agon Musliut

Kreu aktual i komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka hedhur kritika ndaj krerëve aktuale, respektivisht kryeministrit e Qeverisë, shkruan Gazeta Metro.

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Haziri ka thënë se përveç rastit të Deharit, kërkon edhe zbardhjen e rastit të Agon Musliut.

“Kryeministri i Republikës, Qeveria dhe Kosova po e kërkojnë zbardhjen e vdekjes së Astrit Deharit. Ne i bashkangjitemi thirrjes dhe përveç zbardhjes së rastit për Astritin, kërkojmë që të zbardhet edhe rasti i vdekjes së Agon Musliut”, ka shkruar ai.

Më poshtë postimi i plotë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë