Loading…

Haziri: Mos na e helmoni procesin zgjedhor

  • 23/10/2019 | 21:37

Haziri: Mos na e helmoni procesin zgjedhor

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Lufi Haziri ka folur për procesin zgjedhor në Kosovë, ku ka kërkuar siç tha ai mos të helmohet procesi zgjedhor, shkruan Gazeta Metro.


Haziri ka thënë se ajo çka po ndodhë ngjan në skena horrori.

Ky është shkrimi i tij i plotë:

Këto skenat në qendren e numërimit të votave janë kthyer në këndet ku votat e kontaminuara verifikohen nga zyrtarët e veshur me veshje kundër helmeve biokimike, e që ngjan në skena horrori. Kërkoj nga KQZ që ta ndalë këtë copë votash të vonuara. Mos na e helmoni procesin zgjedhor./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë