Loading…

Haziri: PDK e ka fëlliq pusin ku ka pi vet ujë! (Video)

  • 24/07/2017 | 21:25

Haziri: PDK e ka fëlliq pusin ku ka pi vet ujë! (Video)

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, ka thënë se koalicioni LDK-AKR-Alternativa nuk ka marrë pjesë në takimin e sotëm të thirrur nga presidenti Hashim Thaçi, sepse, sipas tij, ky takim ishte “kryekëput politik”!

Në emision Rrokum Rroll në TV Rrokum ai ka thënë se Këshilli i Përgjithshëm i LDK-së nesër do të diskutojë për zgjedhjet e sivjetme lokale, duke shtuar se në këtë takim do të “betohet edhe më shumë kundërshtimi i PDK-së”.

“PDK e ka fëlliq pusin ku ka pi edhe vet ujë”, ka thënë Haziri.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë