Loading…

Haziri: Zenun lidhi zagarët

  • 10/12/2016 | 19:50

Haziri: Zenun lidhi zagarët

Dega e LDK’së në Gjilan ka reaguar ndaj akuzave të PDK’së, drejtuar kryetarit të kësaj komune, Lufti Haziri, për punësime të jashtëligjshme, duke i cilësuar akuzat si të “pavërteta dhe tendencioze”.

Dega e LDK’së në Gjilan njofton opinionin se akuzat ndaj nënkryetarit të LDK’së dhe kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri për kinse punësimet në “Eco-Higjiena janë të pavërteta dhe tendencioze, dhe se nuk qëndrojnë fare.

LDK ka kujtuar aferën  “Pronto” ku Zenun Pajaziti, kreu i degës së PDK’së në Gjilan, tenton të punësoj vëllain e tij. LDK e ka ftuar kreun e degës së PDK’së, Zenun Pajazitin “që t’i lidhë zagarët dhe të dalë me deklarata në emër të tij.

LDK e Gjilanit, të cilës i prinë kryetari ynë Lutfi Haziri, ka kohë që nuk merret me deklaratat e kësaj partie opozitare, e cila vazhdimisht shpifë duke tentuar t’i manipulojë qytetarët e Gjilanit.Fshehja pas disa anonimusve, të cilët nuk e kanë kaluar Llabjanin me autoritet, e ka bërë Zenunin palaço. E ka bërë për gjynah!”, thuhet më tej në reagim./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë