Loading…

Hedh cigaren në një vrimë, shpërthimi i plaset në fytyrë (Video)

  • 11/04/2017 | 15:11

Hedh cigaren në një vrimë, shpërthimi i plaset në fytyrë (Video)

Një person po mundohej ta kursente rrugën nga ndotja, kështu zgjodhi që cigaren e mbaruar ta hidhte në një vrimë në rrugë.


Mirëpo, kjo si duket ishte zgjidhja më e keqe që ai kishte mundur ta bënte. Shpërthimi që ndodhi nga hedhja e një cigareje, ishte i madh dhe i çuditshëm.

Ishte ora 09:52 e datës 29 mars të këtij viti, momenti tragjik kur ky njeri e pësoi nga hudhja e cigares. Me shumë gjasë, ajo vrimë lidhej diku me tubin e gasit.

Për më shumë, shihni videon:

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë