Loading…

‘Hej bre nanen, çfarë injoranti’, Ajet Potera i VV-se godet Bulliqin

  • 05/11/2021 | 22:22

‘Hej bre nanen, çfarë injoranti’, Ajet Potera i VV-se godet Bulliqin

Ajet Poteren i Lëvizjes Vetëvendosje në Podujevë e kanë nervozuar shumë paraqitjet e fundit televizive të Bulliqit.


Ndonëse bashkëpartiak, Potera nuk e përkrahë Bulliqin për kryetar të Podujevës.

Ai ka publikuar një status në Facebook, i cili është një përgjigje e tij ndaj deklaratave të fundit të Bulliqit.

Postimi i plotë:

“Hej bre nanen, çfarë injoranti! Kam menduar që veç regjimi i shkijeve duhet të hiqet e ne bëhemi Zvicër.

Me kon ditë për disa që janë të tillë gjatë kohës së luftës e me pastruar këtë vend nga mbetjet e shkijeve besoni Xhenetin e sigurt e kishim pasur!”

– Po thotë një shok

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë