Loading…

Heronjt e ditës: Peshkatarët e shpëtojnë një ari të cilit i kishte mbetur koka në një kavanoz 

  • 30/06/2020 | 20:19

Heronjt e ditës: Peshkatarët e shpëtojnë një ari të cilit i kishte mbetur koka në një kavanoz 

Derisa po peshkonin në liqenin e Wosconsin në SHBA, disa peshkatarë vërejtën një ari, i cili ishte ngujar në një kavanoz, shkruan Gazeta Metro.


Tricia Hurt dhe familja e saj ishin duke peshkuar në liqen kur papritur panë një ari me një kosh plastike në kokën e tij.

Një familje shpëtoi një ari gjatë fundjavës pasi u gjet me një kavanoz të mbërthyer në kokën e tij, në mes të një liqeni

Ata i afrohen me kujdes ariut, duke u përpjekur të heqin kavanozin nga koka e tij, ndërsa ai lundronte në liqen.

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:

./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë