Loading…

Heshtet Barcelona, Napoli kalon në epërsi me super golin e Dries Mertensit

  • 25/02/2020 | 21:37

Heshtet Barcelona, Napoli kalon në epërsi me super golin e Dries Mertensit

Skuadra e Napolit ka kaluar në epërsi ndaj Barcelonës, me golin e shënuar nga Dries Mertens, transmeton Gazeta Metro.


Në ‘Sao Paolo’, Napoli dhe Barcelona janë duke zhvilluar ndeshjen e parë në fazën e eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve.

Dries Mertens shënoi golin e parë dhe të epërsisë 1-0 në minutën e 30’të, teksa asistues ishte Piotr Zielinski.

/gazetametro.net/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë