Loading…

Hidhet nga kati i tetë, vdes 60 vjeçari

  • 13/10/2019 | 20:06

Hidhet nga kati i tetë, vdes 60 vjeçari

Një 60 vjeçar është vetëhedhur nga kati i tetë i banesës në Fushë Mëzez Kashar të Tiranës, i cili si pasojë ka ndërruar jetë, transmeton Gazeta Metro.


Këtë e ka bërë të ditur Policia e këtij rajoni, e cila njofton se rasti ka ndodhur rreth orës 16:00, ku dyshohet se në kushte të rënduara psikologjike, personi i paidentifikuar ka vdekur pasi që është vetëhedhur nga banesa.

Grupi hetimor është duke vijuar punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje dhe për identifikimin e trupit të pajetë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë