Loading…

Hidhet shorti i Europa League, këto janë ekipet që do përballen

  • 26/02/2021 | 14:11

Hidhet shorti i Europa League, këto janë ekipet që do përballen

Në Nion të Zvicrës, është hedhur shorti për fazën e 1/8 të finaleve në Europa League, transmeton Gazeta Metro.

Shorti bëri kundërshtar dy klubet e mëdha Manchester United dhe Milan, ndërsa Ajax do përballen me Young Boys.

Ndeshjet e kësaj faze do zhvillohen me datat 11 dhe 18 mars.

Me poshtë gjeni të gjitha ekipet që do përballen me njëra tjetrën.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë