Loading…

Hidhet shorti për çerekfinale të Ligës së Kampionëve: Barcelona ka kundërshtarin më të fortë

  • 15/03/2019 | 12:25

Hidhet shorti për çerekfinale të Ligës së Kampionëve: Barcelona ka kundërshtarin më të fortë

Sot është hedhur shorti për fazën çerekfinale të Ligës së Kampionëve, transmeton Gazeta Metro.


Shorti ka nxjerru përballje të forta në mes tetë ekipeve. Mëposhtë keni edhe shortin e plot të çifteve çerekfinaliste të këtij edicioni në Ligën e Kampionëve.

Barcelona-Manchester United

Tottenhem-Manchester City

Liverpool-Porto

Ajax-Juventus

 

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë