Loading…

Himara vend i preferuar i pushuesve maqedonas

  • 15/06/2019 | 16:04

Himara vend i preferuar i pushuesve maqedonas

Një nga plazhat e fshehta të Himarës dhe padyshim një ndër ma të bukurat me ujin kristal të pastër, ku çdo gurë shihet qartë, transmeton Gazeta Metro.


Përveq shumë të huajve, pjesë e turistëve që pushonjnë në plazhin “Potam” kishe edhe shumë maqedonas.

Metro në një komunikim në ata mësoi se ky plazh është i preferuar i tyre për shkak të ujit të pastë, plazhin që nuk është shumë i madh dhe është shumë me qetë. Por besimi i njejtë dhe ushqimi i cili është kryesisht me mishë të dhiut ka bërë që ky vend të preferohet më shumë nga maqedonasit.

Por arsye shtesë është se çmimet janë shumë të volitshmë për “gjepin” e gjithëkujt./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë